Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki jednorazowe stanowią najtańszą formę ochrony dłoni w trakcie pracy. Tego typu akcesoria BHP wykorzystywane są w różnych branżach, od prostych prac sprzątających po skomplikowane zabiegi medyczne. Rękawice jednorazowe wyróżniają się tym, że są cienkie i pozwalają na pełne czucie dłoni, a jednocześnie chronią przed dostaniem się drobnoustrojów do skóry.

Rękawiczki jednorazowe – do czego są przeznaczone?

Ze względu na niewielką grubość materiału rękawiczki jednorazowe wykorzystuje się głównie podczas prac, w których nie występuje duże ryzyko urazu dłoni. Takie akcesoria skutecznie chronią przed działaniem środków czyszczących, dlatego bardzo często stosowane są przy sprzątaniu.

Dużą zaletą rękawiczek jednorazowych jest zapewnienie praktycznie naturalnego czucia. Z tego względu znalazły swoje zastosowanie między innymi w przemyśle spożywczym, kosmetycznym czy medycznym. Dość często stosuje się je także do prac w gospodarstwie domowym. Rękawice jednorazowe BHP są lekkie, można je więc stosować także w podróży oraz do mniej inwazyjnych prac na świeżym powietrzu. Ich zadaniem jest przede wszystkim ochrona dłoni przed zabrudzeniami i szkodliwym działaniem środków chemicznych, choć rękawiczki jednorazowe zabezpieczają także przed przenoszeniem drobnoustrojów.

Profesjonalne rękawiczki jednorazowe

W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wysokiej jakości rękawiczki jednorazowe, opatrzone atestem Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Produkty dostępne są najczęściej w opakowaniach po 100 sztuk. Oferujemy produkty wyróżniające się dużą wytrzymałością. U nas masz możliwość zakupu rękawiczek roboczych, wykonanych w taki sposób, aby nie wysuszały i nie podrażniały skóry. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkie osoby, które w swoim zakładzie pracy potrzebują cienkich rękawiczek jednorazowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl