Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Spodnie robocze

Spodnie robocze ogrodniczki męskie Spodnie robocze ogrodniczki męskie
Producent: REIS
Cena:

66,79 zł

szt.
zobacz więcej

Kierując się zasadami BHP, każdy przedsiębiorca musi zapewnić swoim pracownikom jak najwyższe bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych. Dlatego to na przedsiębiorcy spoczywa zapewnienie odpowiedniej odzieży roboczej, w tym spodni roboczych, które okazują się niezbędne przy pracach montażowych, malarskich, produkcyjnych oraz wielu innych

Spodnie robocze do pracy – zastosowanie

Głównym zadaniem spodni roboczych jest zapewnienie optymalnej ochrony kończynom dolnym. Spodnie mają zmniejszać ryzyko urazów, takich jak przecięcia czy stłuczenia. Specjalne spodnie BHP znajdują zastosowanie w wielu branżach. Stanowią artykuły niezbędne w pracy produkcyjnej, pracy na magazynie, przy montażu, wykańczaniu wnętrz, a także przy robotach drogowych i innych pracach na świeżym powietrzu. Spodnie robocze powinny też zapewniać izolację cieplną w chłodnych warunkach.

Jak wybrać dobre spodnie robocze?

Decydując się na zakup spodni dla swoich pracowników, należy wziąć pod uwagę ich przeznaczenie. W ofercie naszej hurtowni znajdziesz zarówno spodnie robocze taktyczne, wyposażone w dużą ilość kieszeni, jak i grube spodnie z elementami odblaskowymi, idealne do pracy w terenie zewnętrznym. Posiadamy także ogrodniczki robocze, które zapewniają swobodę ruchów przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu.
Podczas zakupu spodni pracowniczych należy wziąć pod uwagę także temperaturę, w jakiej pracownik będzie wykonywał swoje zadania. Odzież robocza powinna być dobrana w taki sposób, aby skutecznie chroniła, ale też zapewniała komfort termiczny. Spodnie nie powinny więc być zbyt cienkie, ani zbyt grube. Jeżeli praca wymaga przebywania w wyjątkowo niskich temperaturach, oferujemy spodnie robocze ocieplane, chroniące przed chłodem.

Dostępne w naszej ofercie spodnie robocze to odzież wysokiej jakości. Udostępniamy produkty wykonane z pomocą nowoczesnych technologii, wpływających na solidność konstrukcji. Dobre spodnie robocze są odporne na wilgoć, a bardziej profesjonalne modele wykazują właściwości trudnopalne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni i doboru produktów zgodnych z wymaganiami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl